Літня школа «Найкращі ЄС практики: універсальний дизайн для навчання та використання цифрових технологій»

Pic_Facebook Ad_1

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у літній школі “Найкращі ЄС практики: універсальний дизайн для навчання та використання цифрових технологій”.

Захід організовано в рамках проєкту «Цифрова трансформація в освіті: найкращі дослідження ЄС» (DigTriES), Erasmus+ (Jean Monnet Module), №10109900 для підвищення кваліфікації вчителів. Під час літньої школи учасники ознайомляться з кращими практиками ЄС щодо реалізації цифрової трансформації  освіти, зокрема з технологією універсального дизайну для навчання та цифровими сервісами та технологіями, які сприяють досягненню  персоналізації освітнього процесу початкової школи.

Тренінги відбудуться у період з 26 по 30 червня у дистанційному форматі. За результатами навчання учасники отримують сертифікат про підвищення кваліфікації (30 годин).

Щоденна тривалість: тренінгова програма – 3 год онлайн, дистанційна робота – 3 год.

Для участі в літній школі необхідно зареєструватися за посиланням. Інформацію щодо приєднання до тренінгів буде повідомлено додатково після реєстрації.

У разі виникнення запитань зв’яжіться з нами:

e-mail: m.gladun@kubg.edu.ua

Тел.: +38 093 893 35 31

*«The European Commission support for the production of this publication does not constitute an endorsement of the contents which reflects the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein»