Обговорення модулю за участю експертів з країн ЄС в рамках проєкту «Цифрова трансформація в освіті: найкращі дослідження ЄС» (DigTriES), Erasmus+ (Jean Monnet Module), №101099006

5 грудня 2022 р. учасники проєкту «Цифрова трансформація в освіті: найкращі дослідження ЄС» (DigTriES), Erasmus+ (Jean Monnet Module), №10109900, організували обговорення Модулю за участю експертки з країни ЄС.

Для експертки Ольги Дзябенко – наукового співробітника навчальної групи інженерного факультету Університету Деусто (Іспанія) надано перелік тем Модуля та необхідних інформаційних матеріалів для навчання учасників.

Учасники зустрічі обговорили структуру модуля та контент, проаналізували рівень матеріально-технічного забезпечення ІТ обладнанням для он-лайн навчання. Ольга Дзябенко виступила з пропозицією щодо включення документів Єврокомісії щодо цифрових навичок громадянина, виділила основні напрямки роботи в сфері цифрової трансформації та внесла рекомендації в проєкт Модуля для його покращення. Експертка запропонувала більш детальніше висвітлити в модулі складові DigiComp for Citizens, які безпосередньо впливають на підходи у формуванні цифрових компетентностей викладачів та студентів.

Після обговорення учасники робочої групи працювали в онлайн-документі та вносили свої пропозиції та правки. Всі зауваження та рекомендації враховані при підготовці структури та контенту Модуля.